0220 665 410
dnes 8 - 18 h
Zájazdy.sk
Last Minute
Česko
Zlínský kraj
Last Minute
Zlínský kraj, Česko
Last Minute top ponuky
Všetky
Léčebný dům Praha ***
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
autom
|
raňajky
až ‐50%
Hotel Eroplán ****
Česko, Zlínský kraj, Rožnov pod Radhoštěm
autom
|
raňajky
až ‐50%
Hotel Mesit ***
Česko, Zlínský kraj, Horní Bečva
autom
|
polpenzia
Stravovanie
plná penzia
od 200 EUR
polpenzia
od 50 EUR
obedy
od 200 EUR
raňajky
od 32 EUR
bez stravy
od 230 EUR
Dĺžka zájazdu
2 dni
od 32 EUR
3 dni
od 64 EUR
4 dni
od 96 EUR
5 dní
od 127 EUR
6 dní
od 159 EUR
7 dní
od 191 EUR
8 dní
od 223 EUR
Nadchádzajúce odlety
Dům Bedřicha Smetany
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
Deti zadarmo
24. 10. - 27. 10. (4 dni)
|
polpenzia
302 EUR
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
535 EUR
27. 10. - 31. 10. (5 dní)
|
polpenzia
353 EUR
4.4
/5
Detail a termíny
Vila Pod lipami
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
Deti zadarmo
24. 10. - 27. 10. (4 dni)
|
polpenzia
279 EUR
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
496 EUR
27. 10. - 31. 10. (5 dní)
|
polpenzia
329 EUR
Detail a termíny
Alexandria Spa a Wellness hotel
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
24. 10. - 27. 10. (4 dni)
|
polpenzia
568 EUR
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
raňajky
1 014 EUR
27. 10. - 31. 10. (5 dní)
|
polpenzia
415 EUR
4.3
/5
Detail a termíny
Lázeňský hotel Nivamare
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
24. 10. - 27. 10. (4 dni)
|
polpenzia
295 EUR
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
615 EUR
27. 10. - 1. 11. (6 dní)
|
polpenzia
470 EUR
4
/5
Detail a termíny
Hotel Tanečnice
Česko, Zlínský kraj, Prostřední Bečva
24. 10. - 27. 10. (4 dni)
|
polpenzia
211 EUR
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
raňajky
168 EUR
28. 10. - 1. 11. (5 dní)
|
raňajky
224 EUR
2.5
/5
Detail a termíny
Lázeňský hotel Jurkovičův dům
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
909 EUR
4.3
/5
Detail a termíny
Lázeňský hotel Palace Sanatorium
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
722 EUR
3.8
/5
Detail a termíny
Ibis Styles Relax Rožnov pod Radhoštěm
Česko, Zlínský kraj, Rožnov pod Radhoštěm
24. 10. - 27. 10. (4 dni)
|
polpenzia
196 EUR
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
polpenzia
196 EUR
28. 10. - 1. 11. (5 dní)
|
polpenzia
261 EUR
3.7
/5
4.5
/5
Detail a termíny
Lázeňský a wellness hotel Nivamare
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
24. 10. - 27. 10. (4 dni)
|
polpenzia
260 EUR
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
polpenzia
260 EUR
28. 10. - 1. 11. (5 dní)
|
polpenzia
347 EUR
4
/5
Detail a termíny
HOTEL LÁZNĚ KOSTELEC
Česko, Zlínský kraj, Zlín
24. 10. - 26. 10. (3 dni)
|
polpenzia
132 EUR
25. 10. - 27. 10. (3 dni)
|
polpenzia
132 EUR
26. 10. - 28. 10. (3 dni)
|
polpenzia
132 EUR
2
/5
3.9
/5
Detail a termíny
Zobraziť všetky