0220 665 410
zatvorené
Zájazdy.sk
Last Minute
Česko
Zlínský kraj
Autom
Last Minute
Zlínský kraj, Česko
Autom
Last Minute top ponuky
Všetky
Léčebný dům Praha ***
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
autom
|
raňajky
až ‐50%
Hotel Eroplán ****
Česko, Zlínský kraj, Rožnov pod Radhoštěm
autom
|
raňajky
SIRNATÉ LÁZNĚ OSTROŽSKÁ NOVÁ VES - Komplexní kúra ***
Česko, Zlínský kraj, Ostrožská Nová Ves
autom
|
plná penzia
Stravovanie
plná penzia
od 200 EUR
polpenzia
od 50 EUR
raňajky
od 32 EUR
bez stravy
od 230 EUR
Dĺžka zájazdu
2 dni
od 32 EUR
3 dni
od 64 EUR
4 dni
od 96 EUR
5 dní
od 127 EUR
6 dní
od 159 EUR
7 dní
od 191 EUR
8 dní
od 223 EUR
Nadchádzajúce odlety
Hotel Morava
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
470 EUR
27. 10. - 31. 10. (5 dní)
|
polpenzia
317 EUR
28. 10. - 1. 11. (5 dní)
|
polpenzia
317 EUR
5
/5
Detail a termíny
Lázeňský Hotel Jurkovičův Dům
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
raňajky
1 129 EUR
27. 10. - 31. 10. (5 dní)
|
polpenzia
588 EUR
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
polpenzia
516 EUR
4.3
/5
Detail a termíny
Wellness Hotel Pohoda
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
653 EUR
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
polpenzia
384 EUR
4.1
/5
Detail a termíny
Spa hotel Lanterna
Česko, Zlínský kraj, Velké Karlovice
27. 10. - 31. 10. (5 dní)
|
polpenzia
590 EUR
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
polpenzia
443 EUR
Detail a termíny
Wellness hotel Horal
Česko, Zlínský kraj, Velké Karlovice
27. 10. - 31. 10. (5 dní)
|
polpenzia
590 EUR
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
polpenzia
443 EUR
Detail a termíny
Horský hotel Jelenovská
Česko, Zlínský kraj, Valašské Klobouky
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
polpenzia
178 EUR
28. 10. - 1. 11. (5 dní)
|
polpenzia
237 EUR
Detail a termíny
HOTEL LÁZNĚ KOSTELEC - Rekreační pobyt
Česko, Zlínský kraj, Zlín
Deti zadarmo
25. 10. - 31. 10. (7 dní)
|
raňajky
363 EUR
27. 10. - 31. 10. (5 dní)
|
raňajky
208 EUR
28. 10. - 31. 10. (4 dni)
|
raňajky
156 EUR
2
/5
3.9
/5
Detail a termíny
VILA VALAŠKA - Prevencí ke zdraví
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
25. 10. - 31. 10. (7 dní)
|
plná penzia
953 EUR
4
/5
Detail a termíny
HOTEL JESTŘABÍ
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
645 EUR
26. 10. - 2. 11. (8 dní)
|
polpenzia
645 EUR
27. 10. - 3. 11. (8 dní)
|
polpenzia
645 EUR
Detail a termíny
HOTEL JURKOVIČŮV DŮM
Česko, Zlínský kraj, Luhačovice
25. 10. - 1. 11. (8 dní)
|
polpenzia
1 119 EUR
26. 10. - 2. 11. (8 dní)
|
polpenzia
1 119 EUR
27. 10. - 3. 11. (8 dní)
|
polpenzia
1 119 EUR
4.3
/5
Detail a termíny
Zobraziť všetky