0220 665 410
zatvorené
Zájazdy.sk
Last Minute
Česko
Juhočeský kraj
Čedok
December
Last Minute
Juhočeský kraj, Česko
CK Čedok | December 2026
Last Minute top ponuky
Všetky
Zimní wellness v Resortu Pasečná se skipasem do Hochfichtu ***
Česko, Juhočeský kraj, Přední Výtoň
autom
|
polpenzia
Hotel Panská ***
Česko, Juhočeský kraj, Bechyně
autom
|
kombinovaná
Lázně Vráž ****
Česko, Juhočeský kraj, Písek
autom
|
polpenzia
Stravovanie
polpenzia
od 161 EUR
raňajky
od 76 EUR
Dĺžka zájazdu
3 dni
od 76 EUR
4 dni
od 110 EUR
5 dní
od 144 EUR
6 dní
od 185 EUR
7 dní
od 212 EUR
8 dní
od 254 EUR
Nadchádzajúce odlety
Hotel Resort Relax
Česko, Juhočeský kraj, Horní Planá
1. 12. - 5. 12. (5 dní)
|
raňajky
237 EUR
2. 12. - 5. 12. (4 dni)
|
raňajky
182 EUR
3. 12. - 5. 12. (3 dni)
|
raňajky
127 EUR
3.7
/5
Detail a termíny
Hotel Krčínův Dům
Česko, Juhočeský kraj, Český Krumlov
1. 12. - 5. 12. (5 dní)
|
raňajky
232 EUR
2. 12. - 5. 12. (4 dni)
|
raňajky
174 EUR
3. 12. - 5. 12. (3 dni)
|
raňajky
116 EUR
Detail a termíny
Vánoce v Třeboni v hotelu Zlatá Hvězda
Česko, Juhočeský kraj, Třeboň
22. 12. - 26. 12. (5 dní)
|
polpenzia
436 EUR
3.5
/5
Detail a termíny
Lázně Vráž
Česko, Juhočeský kraj, Písek
4. 12. - 6. 12. (3 dni)
|
polpenzia
254 EUR
6. 12. - 13. 12. (8 dní)
|
polpenzia
706 EUR
11. 12. - 13. 12. (3 dni)
|
polpenzia
254 EUR
1
/5
4
/5
Detail a termíny
Hotel Zlatá hvězda
Česko, Juhočeský kraj, Třeboň
1. 12. - 5. 12. (5 dní)
|
polpenzia
238 EUR
2. 12. - 6. 12. (5 dní)
|
polpenzia
238 EUR
6. 12. - 12. 12. (7 dní)
|
polpenzia
412 EUR
3.5
/5
Detail a termíny
Hotel Panská
Česko, Juhočeský kraj, Bechyně
2. 12. - 5. 12. (4 dni)
|
kombinovaná
277 EUR
3. 12. - 5. 12. (3 dni)
|
kombinovaná
132 EUR
4. 12. - 6. 12. (3 dni)
|
kombinovaná
132 EUR
Detail a termíny
Zimní wellness v Resortu Pasečná se skipasem do Hochfichtu
Česko, Juhočeský kraj, Přední Výtoň
Skipas v cene zájazdu
3. 12. - 5. 12. (3 dni)
|
polpenzia
161 EUR
4. 12. - 6. 12. (3 dni)
|
polpenzia
161 EUR
10. 12. - 12. 12. (3 dni)
|
polpenzia
161 EUR
3.6
/5
Detail a termíny
Amenity Resort Lipno
Česko, Juhočeský kraj, Lipno nad Vltavou
3. 12. - 5. 12. (3 dni)
|
polpenzia
199 EUR
4. 12. - 6. 12. (3 dni)
|
polpenzia
206 EUR
5. 12. - 8. 12. (4 dni)
|
polpenzia
295 EUR
4.4
/5
Detail a termíny
Pivovar Rožmberk
Česko, Juhočeský kraj, Rožmberk nad Vltavou
11. 12. - 13. 12. (3 dni)
|
raňajky
83 EUR
12. 12. - 15. 12. (4 dni)
|
raňajky
110 EUR
13. 12. - 19. 12. (7 dní)
|
raňajky
212 EUR
4
/5
Detail a termíny
Amenity Hotel Česká Kanada
Česko, Juhočeský kraj, Nová Bystřice
1. 12. - 5. 12. (5 dní)
|
polpenzia
469 EUR
2. 12. - 5. 12. (4 dni)
|
polpenzia
354 EUR
3. 12. - 5. 12. (3 dni)
|
polpenzia
238 EUR
5
/5
Detail a termíny
Zobraziť všetky